fbpx

"ANTYDEWELOPER" JAK KUPIĆ MIESZKANIE NA WŁASNYCH WARUNKACH

Jest to książka, poradnik napisana przez byłego pracownika dewelopera. Pokazująca od kuchni cały proces jaki przechodzi klient dewelopera. Począwszy od wyboru lokalizacji i mieszkania przez negocjacje, zakup, odbiór, usterki na sporze w sądzie kończąc.

Na 205 stronach książki Artur zebrał wiedzę zdobytą podczas 7 lat pracy, jako architekt później sprzedawca mieszkań, przedstawiciel dewelopera w urzędach i dla wspólnot (z powodu usterek czy sporów sądowych).

Ebook do pobrania w wersji: pdf, epub i mobi (na kindla).

205 stron w e-book.

E-book 54,99 zł z VAT

 

240 stron w wersji papierowej, okładka miękka. 

Książka (papier) 84,99 zł z VAT 

 Pakiet (papier + e-book) 109,99 zł z VAT 

(+ wysyłka)

OPINIE

Jedna z recenzji czytelników: "Książka godna polecenia. Przede wszystkim mówi o wielu właściwych pytaniach, które należy sobie postawić przed kupnem i o drodze do uzyskania na nie odpowiedzi zanim dokonamy zakupu/decyzji. Zawarta szeroko wiedza / doświadczenie autora widać, że pokrywa się z rzeczywistością i jestem pewien, że pomoże każdemu w tym najtrudniejszym z wyborów w życiu. Ogólnie polecam. Mi osobiście pomogła i dodała więcej pewności przed zakupem."
tyś
UOKiK nałożył kary dla dewelopera za stosowanie klauzul niedozwolonych w umowach przedwstępnych (decyzja nr RPZ 5/2019 z 28.06.2019)
procent
to średnia różnica w cenie pomiędzy ceną ofertową dewelopera a ceną transakcyjną (Raport NBP z czerwca 2020, dane dla 7 największych miast w Polsce)
stron
eBook to ponad 200 stron praktycznej wiedzy, przedstawione od drugiej strony, przez wieloletniego pracownika dewelopera

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a będziemy Ci wysyłać wiadomości odnośnie rynku nieruchomości.    Potrzebujesz pomocy, porady?

    Bądźmy w kontakcie

    Napisz do nas wiadomość, oferujemy doradztwo dla klientów