fbpx

Konsultacje

"ANTYDEWELOPER" KONSULTACJE

Służymy doradztwem technicznym w zakresie procesu wyboru, kupna, oceny technicznej i prawnej inwestycji, umowy, jak i doradztwem w zakresie zmian zarządu, roszczeń i reklamacji. Innymi słowy, w zakresie treści którą dotyczy książka.

Szczególnie w kwesti dotyczących trudnych przypadków, np. jak postąpić z usterkami, jak je skutecznie zgłaszać, jak ocenić warunki umowy, czy standard wykończenia, jak upewnić się, że dane mieszkanie to bezpieczny zakup.

W razie pytań proszę napisać na adres email: artur@antydeweloper.com z opisaniem problemu, postaramy się ocenić czy możemy pomóc w danej kwesti i podjąć się udzielenia konsultacji. 

 

249 zł z VAT

OPINIE

Jedna z recenzji czytelników: "Książka godna polecenia. Przede wszystkim mówi o wielu właściwych pytaniach, które należy sobie postawić przed kupnem i o drodze do uzyskania na nie odpowiedzi zanim dokonamy zakupu/decyzji. Zawarta szeroko wiedza / doświadczenie autora widać, że pokrywa się z rzeczywistością i jestem pewien, że pomoże każdemu w tym najtrudniejszym z wyborów w życiu. Ogólnie polecam. Mi osobiście pomogła i dodała więcej pewności przed zakupem."
tyś
UOKiK nałożył kary dla dewelopera za stosowanie klauzul niedozwolonych w umowach przedwstępnych (decyzja nr RPZ 5/2019 z 28.06.2019)
procent
to średnia różnica w cenie pomiędzy ceną ofertową dewelopera a ceną transakcyjną (Raport NBP z czerwca 2020, dane dla 7 największych miast w Polsce)
stron
eBook to ponad 200 stron praktycznej wiedzy, przedstawione od drugiej strony, przez wieloletniego pracownika dewelopera

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a będziemy Ci wysyłać wiadomości odnośnie rynku nieruchomości.    Potrzebujesz pomocy, porady?

    Bądźmy w kontakcie

    Napisz do nas wiadomość, oferujemy doradztwo dla klientów